KOBİ’LERE ARAS KARGO GÖNDERİLERİNDE %30 İNDİRİM FIRSATI!

Halkbank, KOBİ'lerin kargo gönderimlerini uygun maliyetle gerçekleştirebilmeleri amacıyla Aras Kargo ile işbirliği yapmıştır.
 
Halkbankkobi.com.tr üyesi KOBİ'ler, platformdan alacakları kampanya kodlarını Aras Kargo şubelerine ibraz ederek, 3 ay boyunca kargo gönderilerinde % 30 indirim fırsatından yararlanabilecektir.
 
Kampanya Detayları

> Kampanya 16.10.2017–15.01.2018 tarihleri arasında geçerlidir.
> Her KOBİ 3 ay boyunca gerçekleştireceği maksimum 100 gönderim için % 30 indirimden yararlanabilecektir.
> İndirim; sadece yurtiçi standart kargo/dosya gönderim ücreti üzerinden yapılacak olup ek hizmetlerden ve ürünlerden (Aras Geri Dönüşlü, Aras Günaydın, Aras Gün İçi, Aras Uçak, Aras Tahsilatlı, Aras Randevulu, SMS,telefon ihbarlı teslim, adresten alım vs.) yararlanılması halinde geçerli olmayacaktır.
> Kampanya, Aras Kargo’nun diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
 
Kampanyaya Katılım için Yapmanız Gerekenler

  1. Halkbankkobi.com.tr'ye üye olunuz. Üyelik için tıklayınız.
  2. Sayfa sonunda yer alan Kampanyaya Katıl butonuna tıklayarak Kampanya Kodunu alınız.
  3. Kargo gönderisi yaparken Kampanya Kodunuzu, Aras Kargo şubelerindeki ilgili görevlilere ileterek indirimden faydalanmaya başlayabilirsiniz. Size en yakın Aras Kargo şubesi için tıklayınız.
Kampanya 15 Ocak 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.
 
*TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir. İş bu kampanya kapsamında satın alınacak mal ve hizmetlerle ilgili olarak Aras Kargo Yurt İçi Taşımacılık A.Ş.  ile müşteri arasında doğacak ihtilaflarda, TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.  taraf olmayacağı gibi satın alınan mal ve hizmetlerin ayıbı ve kusuru ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.