KOBİ’LERE HER AKARYAKIT ALIMINDA %5 İNDİRİM AYRICALIĞI!
Halkbank, KOBİ'lerin uygun maliyetle akaryakıt alabilmeleri amacıyla BP ile işbirliği yapmıştır. Halkbankkobi.com.tr üyesi KOBİ'ler, platformdan alacakları kampanya kodlarını aşağıda yer alan linkten BP’ye ibraz ederek, BP Taşıtmatik Sistemi’ne kaydolur. BP tarafındaki kayıt ve işlemler tamamlandıktan sonra, sisteme tanımlayacağı Halkbank Kredi Kartları ile araçtan inmeden her akaryakıt alımında % 5 indirim fırsatından yaralanabilecektir.
 
BP Taşıtmatik Nedir? Avantajları Nelerdir?

BP Taşıtmatik, BP’nin filolara özel geliştirdiği bir çözümdür. Bu otomasyon sistemiyle firmalar akaryakıt alımlarını araçtan inmeden gerçekleştirip ikmal sırasında herhangi bir ödeme yapmadan, akaryakıt giderlerini tam olarak kontrol altına alabilmektedir.

Kampanya Detayları ve Katılım için Yapmanız Gerekenler

1) Halkbankkobi.com.tr'ye üye olunuz. Üyelik için tıklayınız.
2) Sayfanın sonunda yer alan Kampanyaya Katıl butonuna tıklayarak Kampanya Kodunu alınız.
3) BP Taşıtmatik sayfasından formdaki tüm alanları doldurulduktan sonra Kampanya Kodunuzu ilgili alana giriniz. BP Taşıtmatik Talep Formu için tıklayınız.
4) BP kodları kontrol eder ve Taşıtmatik Sistemi’ne kayıt için gerekli prosedür ve evrakları size iletir.
Tüm prosedürleri tamamlayıp evraklarını BP'ye ileterek, sisteme kaydolan KOBİ’lere BP tarafından kullanıcı kodu ve şifreler iletilerek sisteme girişleri sağlanır ve KOBİ’ler tarafından araç kayıtları yapılır. KOBİ’lere araç kiti, anahtarlık veya kart seçeneklerinden tercih ettikleri seçenek doğrultusunda gerekli ekipmanlar BP tarafından ulaştırılır.
5) KOBİ’ler kendilerine BP’den iletilen mailden sisteme, işlemlerin yapılacağı Halkbank Kredi Kartlarını(KOBİKART, Paraf Business, Paraf…) tanımlar ve akaryakıt alımlarına ilişkin detayları sistemde günceller. % 5 indirimden yararlanmak için işlemlerinizi Halkbank Kredi Kartları ile yapmanız gerekmektedir. Kredi Kartınız yok ise;
 
Paraf Kart sahibi olmak için hemen tıklayınız.
Paraf Business Kart sahibi olmak için hemen tıklayınız.
 
Kampanya 16 Şubat 2018 tarihine kadar geçerli olacaktır.

*TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. kampanya koşullarının tamamında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı durdurma hakkını haizdir. İş bu kampanya kapsamında satın alınacak mal ve hizmetlerle ilgili olarak BP(BP PETROLLERİ A.Ş.) ile müşteri arasında doğacak ihtilaflarda, TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş.  taraf olmayacağı gibi satın alınan mal ve hizmetlerin ayıbı ve kusuru ile ilgili herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.